اخبار استان

آشنایی مدیران شرکت مالیبل سایپا با چالش ها و راهکارهای نوین محیط زیستی 

آشنایی مدیران شرکت مالیبل سایپا با چالش ها و راهکارهای نوین محیط زیستی 

دوره آموزشی یک روزه آشنایی با چالش ها و راهکارهای نوین محیط زیست به میزیانی واحد محیط زیست شرکت مالیبل سایپا برای آشنایی مدیران و کارشناسان مرتبط با محیط زیست این کارخانه با آخرین چالش ها و دستاوردهای علمی و تخصصی در حوزه محیط زیست در محل سالن جلسات این کارخانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، علیرضا رحمتی با اعلام این خبر گفت: در این دوره آموزشی ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه محيط زيست به عنوان بستری برای تمام فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی، ارتقای دانش وآگاهی‌ محیط زیستی و همچنین تقویت فرهنگ محیط زیست را مهمترین راه تحقق دستیابی به محیط زیست مطلوب دانست.
وی افزود: مهمترین چالش های محیط زیستی جهان و ایران و تبیین ظرفیت زیستی و ردپای اکولوژی ناشی از سبک زندگی فردی و اجتماعی انسان در کره زمین، راهکارهای نوین برون رفت از مشکلات محیط زیستی را در پیاده سازی مدلهای نوین مدیریت محیط زیست از جمله اقتصاد سبز، اقتصاد چرخشی، مدیریت سبز، بهره‌وری سبز و نظایر آن را مهم دانست.
 رحمتی اظهار داشت: تمامی این مدلهای نوین علمی مدیریت محیط زیست بر استفاده بهینه از منابع پایه محیط زیستی یعنی آب، هوا، خاک، پسماند و حفظ تنوع زیستی تاکید دارد و این رویکرد با اصلاح روش ها و الگوی مصرف منابع و بویژه سبک زندگی ممکن می شود.
براساس این گزارش دوره آموزشی با حضور 35 نفر از مدیران و کارشناسان ارشد مجموعه مالیبل سایپا در محل این شرکت به مدت 4 ساعت برگزار شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
سال 1402 سال مهار تورم،رشد تولید