اخبار استان

برگزاری دوره آموزشی مدیریت تخصصی پسماندهای صنعتی در شهرستان قدس

برگزاری دوره آموزشی مدیریت تخصصی پسماندهای صنعتی در شهرستان قدس

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس از برگزاری دوره آموزشی حضوری و همزمان برخط مدیریت پسماندهای صنعتی برای مدیران شرکت نفت پارس همزمان با گرامیداشت هفته محیط زیست خبر داد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، رضا شایسته با اعلام این خبر گفت: این دوره آموزشی با حضور تعدادی از مدیران ارشد، مدیران میانی و کارشناسان حوزه تولید ، HSE و بهداشت در محل سالن جلسات پالایشگاه نفت پارس و همزمان بصورت برخط برگزار شد. 
وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی پرسنل شرکت نفت پارس با اصول صحیح مدیریت تخصصی پسماند در آن واحد صنعتی دانست و افزود: لزوم توجه به پسماندهای صنعتی و ویژه یکی از مهمترین مسائل حال حاضر مدیریت پسماند در کشور بوده و همواره مورد تاکید سازمان حفاظت محیط زیست است. 
شایسته با بیان اینکه امروزه آموزش در این زمینه حلقه  مفقوده ای شده است و توجه هرچه بیشتر از سوی تولیدکنندگان این گروه از پسماندها را می طلبد؛ اظهار داشت: به منظور تاکید بر بحث فرهنگ سازی و ضرورت آموزش، برگزاری دوره های آموزشی برای کلیه تولیدکنندگان این گروه از پسماندها در شهرستان الزامی است  ودر آینده ای نزدیک و با عبور از شیوع ویروس کرونا به جدیت در این شهرستان پیگیری و اجرا خواهد شد. 
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس ادامه داد: در این دوره، شرکت کنندگان با قانون مدیریت پسماند و آئین نامه اجرایی آن و چگونگی اجرای ضوابط و مقررات زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست، نحوه مدیریت پسماندهای صنعتی، دفع و امحاء اصولی آن آشنا شدند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال 1400 سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها