اخبار برگزیده

دستگیری شکارچیان غیر مجاز در دماوند 

دستگیری شکارچیان غیر مجاز در دماوند 

رئیس‌ اداره و فرمانده یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند از  دستگیری شکارچیان غیرمجاز دو راس قوچ وحشی و کشف سلاح شکاری غیر مجاز در منطقه شکار ممنوع کوه سفید خبر داد .
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، نقی میرزاکریمی با اعلام این خبر گفت: محیط بانان یگان حفاظت این اداره در حین گشت و کنترل منطقه شکار ممنوع کوه سفید حاشيه جاده ساران - کیلان متوجه حضور 3 نفر شکارچی غیر مجاز شده و بلافاصله برای دستگیری آنان وارد عمل شدند.
وی با بیان اینکه متخلفین با تمرد نسبت به ماموران قصد فرار را داشتند، افزود:با هوشیاری و اقدام به موقع محیط بانان، متخلفان دستگیر  شده و در اين راستا یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، لاشه یک راس قوچ وحشی به همراه سایر ادوات کشف و توقیف شد.
میرزاکریمی اظهارداشت: همچنین با دستور مقام قضایی در بازرسی از منزل یکی از شکارچیان لاشه یک راس قوچ وحشی دیگر کشف و ضبط شده و متهمان برای تکمیل تحقیقات بازداشت شدند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلفات محیط زیستی و غیرمجاز موضوع را بلافاصله به اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان اطلاع دهند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
سال 1402 سال مهار تورم،رشد تولید