اخبار برگزیده

کسب رتبه اول محیط زیست استان تهران در ارزیابی دستگاه ها در سال ۹۸

کسب رتبه اول محیط زیست استان تهران در ارزیابی دستگاه ها در سال ۹۸

سرپرست اداره مدیریت عملکرد محیط زیست استان تهران گفت: با اعلام دستگاه‌های برتر در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی و درخواست این اداره کل برای بررسی مجدد شاخص بکارگیری سامانه تدارکات الکترونیک دولت، موضوع در دبیرخانه مربوطه طرح و بررسی و اصلاحیه مربوطه اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، مجتبی یوسفوند در این باره اظهار کرد: این اداره کل در جشنواره شهید رجایی امسال که نتیجه بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاهها در سال 98 بود، در گروه عمومی و قضایی در بین دستگاه‌های اجرایی استان تهران به عنوان رتبه برتر معرفی شد.
وی افزود: پس از این موضوع، درخواستی برای بررسی مجدد شاخص بکارگیری سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ارسال شد و متعاقب آن امتیازات مربوطه بازنگری شد.
یوسفوند تصریح کرد: بر این اساس و بعد از بررسی های مجدد این اداره کل موفق به دستیابی به رتبه اول در کل شاخص های عمومی و اختصاصی و کسب رتبه اول در گروه عمومی و قضایی در بین 63 دستگاه اجرایی استان شد که موضوع به صورت مکتوب از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام و ابلاغ شد.
سرپرست اداره مدیریت عملکرد محیط زیست استان تهران در پایان گفت: با عنایت به اینکه نتایج حاصله در سطح بندی دستگاه‌های اجرایی که از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام می شود حائز اهمیت است، در نتیجه پیگیری حاصل تلاش و زحمات همکاران این اداره کل و دستیابی به حق واقعی برایمان دارای اهمیت دو چندان بود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد