اخبار برگزیده

عیسی کلانتری: حوزه وظایف روابط عمومی ها باید مبتنی بر اصول علمی و کاربردی این حوزه باشد


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید نسبت به محیط زیست و سایر حوزه های اجتماعی باعث شده روابط عمومی ها از توجیه گری به عمل گرایی تغییر جهت دهند.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، عیسی کلانتری در پیامی به گردهمایی آموزشی مدیران روابط عمومی محیط زیست استان ها در استان کرمان با اشاره به اینکه روابط عمومی ها در هر سازمان و نهادی وظیفه اطلاع رسانی شفاف و دقیق و فرهنگ سازی برای مخاطبان و عموم مردم را برعهده دارند، افزود: لازم به اذعان است که رویکرد دولت تدبیر و امید نسبت به محیط زیست و سایر حوزه های اجتماعی نیز باعث شده روابط عمومی ها از توجیه گری به عمل گرایی تغییر جهت دهند.
وی اظهار داشت: از آنجاییکه وظیفه روابط عمومی، برنامه ریزی، هماهنگی و اجرای فعالیت های ارتباطی و رسانه ای سازمان است، لازم است که این فرآیندها، مبتنی بر اصول علمی و کاربردی این حوزه باشد.
کلانتری با بیان اینکه در حوزه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی، به عنوان اصلی ترین مسیر ارتباطی سازمان، باید فضای گفتگو و تعامل با رسانه ها، علی الخصوص سازمانهای مردم نهاد و آحاد جامعه از جانب روابط عمومی هموار شود، اظهار داشت: در این مسیر هر تلاش صادقانه ای که منجر به تقویت روحیه خودباوری و هم افزایی ظرفیت های پراکنده موجود در کشور شود، شایسته تقدیر است.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تاکید بر نقش محوری آموزش های تخصصی در حوزه بهسازی فعالیت ها و عملکردهای سازمان حفاظت محیط زیست اظهار امیدواری کرد ارتقای کمی و کیفی عملکرد روابط عمومی های استانی و ستاد سازمان در مسیر اعتلای محیط زیست کشور، بیش از پیش محقق شود.
این گزارش می افزاید: این گردهمايي دوروزه با محور آموزش و تبيين سياست هاي رسانه اي و بررسي مسايل و موضوعات اين حوزه هم اكنون در شهر كرمان و به میزبانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان درحال برگزاريست.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد