.
اخبار استان
 • کد خبر: fd7771d
 • پایش 119 واحد صنعتی و خدماتی در شهرستان رباط کریم
 • 1398/5/20 يكشنبه2019-08-11T10:43:20+04:30.

 • سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان رباط كريم از انجام گشت هاي شبانه و اقدامات  مختلف در طول چهار ماه اول سال 98 خبر داد.
  به گزارش روابط عمومي حفاظت محيط زيست استان تهران ، عليرضا عطائي با اعلام اين خبر گفت: كارشناسان اداره حفاظت محيط زيست شهرستان رباط كريم از ابتدای سال تاكنون بيش از  119 پايش را به انجام رساندند كه در طي اين پايش ها 27 نمونه برداري از واحدهاي صنعتي و تصفيه خانه ها انجام و به 17 شكايت رسيدگي و 6 واحد جديد نيزشناسايي شد.  
  وی افزود: كارشناسان اين اداره با انجام گشت هاي مشترك با ساير اداره ها وگشت هاي شبانه و صدور و ابلاغ بيش از 90 مورد اخطاريه به برخي از واحدهاي صنفي و صنعتي و شناسايي حدود 15 واحد صنفي و صنعتي آلاينده  در سطح شهرستان پيگيري هاي لازم را در جهت جلوگيري از تخلفات و تخريب محيط زيست  و برخورد با متخلفان به عمل آوردند.
   عطائي به بررسي بيش از 100  مورد استعلام در مدت زمان چهار ماهه منتهي به مرداد ماه سالجاری اشاره داشت و گفت: در بررسي استعلام ها تمام تلاش مجموعه اداره برتعامل با ساير دستگاهها ، مساعدت و همراهي با صاحبان صنعت و توليدكنندگان در جهت نيل به اهداف رونق توليد ملي در چهار چوب ضوابط و قوانين و حفظ محيط زيست بوده است.

   

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ