اخبار برگزیده

انتقال ۸ تن پسماند صنعتی از اسلامشهر به مرکز مجاز امحاء

انتقال ۸ تن پسماند صنعتی از اسلامشهر به مرکز مجاز امحاء

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسلامشهر از انتقال حدود 8 تن پسماند شرکت صنایع غذایی سولیکو کاله با نظارت کارشناسان این اداره از سوی شرکت معتمد به مرکز مجاز امحا خبرداد .
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، حمیده خدنگی با اعلام این خبر گفت: در راستای نظارت بر مدیریت بهینه پسماندهای جمع آوری شده از شرکت صنایع غذایی سولیکو کاله، بعد از ثبت درخواست انتقال پسماند توسط شرکت و تایید نهایی آن در سامانه جامع محیط زیست، این پسماندها با حضور کارشناسان محیط زیست به مرکز مجاز منتقل شد.
وی ضمن اشاره به لزوم ثبت و تایید هرگونه نقل و انتقال پسماندهای صنعتی و ویژه در سامانه جامع محیط زیست اظهار داشت: سازمان حفاظت محیط زیست، بر رعایت ملاحظات محیط زیستی و مدیریت اصولی پسماندها توسط صاحبان صنایع به منظور پیشگیری از تهدیدهای محیط زیستی تاکید دارد.
گفتنی است پسماندهای صنعتی، پسماندهاي ناشي از فعاليت هاي صنعتي و شامل موادي كه در فرآيند توليد بي مصرف هستند، بوده و از جمله اين مواد مي توان به روغن ها، حلال ها، پسماندهاي فلزي، مواد شيميايي و لجن هاي صنعتي که مي توانند جامد، نيمه جامد و مايع باشند، اشاره کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
سال 1402 سال مهار تورم،رشد تولید