اخبار برگزیده

برگزاری دوره آموزشی مبانی محیط زیست و نقش صنعت در حفظ آن در شهرستان قدس

برگزاری دوره آموزشی مبانی محیط زیست و نقش صنعت در حفظ آن در شهرستان قدس

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس از برگزاری دوره آموزشی "مبانی محیط زیست و نقش صنعت در حفظ آن" برای گروهی از مدیران شرکت های صنعتی مستقر در شهرک صنعتی گلبرگ و زاگرس این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی محیط زیست استان تهران، رضا شایسته با اعلام این خبر گفت: این دوره آموزشی با همکاری مجموعه مدیریت شهرک صنعتی گلبرگ و زاگرس و طبق دستورالعمل های بهداشتی و با حضور تعداد محدودی از مدیران واحدهای صنعتی و کارشناسان  HSE  در محل سالن جلسات واحد صنعتی کران پلیمر پارت برگزار شد. 
وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی مدیران واحدهای صنعتی شهرستان با اصول صحیح حفظ و نگهداری از محیط زیست دانست. 
شایسته با بیان اینکه امروزه آموزش در این زمینه حلقه ی مفقوده شده ای است که توجه هرچه بیشتر از سوی تولیدکنندگان و صنعتگران را می طلبد؛ اظهار داشت: به منظور تاکید بر بحث فرهنگ سازی و ضرورت آموزش، برگزاری دوره های آموزشی در شهرستان الزامی است که در آینده ای نزدیک و با عبور از بیماری و پاندمی ویروس کرونا با گستردگی بیشتری در این شهرستان پیگیری و اجرا خواهد شد. 
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس در پایان خاطرنشان کرد: در این دوره، شرکت کنندگان عموما با قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست، قانون هوای پاک و چگونگی اجرای ضوابط و مقررات زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست و خلاصه ای از نحوه مدیریت پسماندهای صنعتی و قانون حفاظت از خاک آشنا می شوند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
سال 1400 سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها