اخبار برگزیده

جمع آوری 67 کارگاه آلاینده و غیرمجاز پاکدشت در سال 99/ 11 واحد آلاینده پلمب شدند

جمع آوری 67 کارگاه آلاینده و غیرمجاز پاکدشت در سال 99/ 11 واحد آلاینده پلمب شدند

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت از 2425 مورد پایش واحد صنفی، صنعتی و خدماتی و ابلاغ 384 اخطار قانونی به واحدهای متخلف و آلاینده شهرستان پاکدشت در سال 1399 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، محمودرضا سعیدپور با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته 2425 مورد پایش توسط تیم های کارشناسی این اداره انجام شد که برای 384 واحد آلاینده اخطاریه مهلت دار به منظور رفع آلودگی و یا جمع آوری فعالیت های غیرمجاز صادر و ابلاغ شده است و همچنین با پلمب 11 واحد متخلف از روند آلودگی آنها جلوگیری بعمل آمده است. 
وی در ادامه با تاکید بر ضرورت پایش مستمر واحدهای تولیدی و خدماتی و شناسایی کانون های آلاینده محیط زیست بیان داشت: در سال گذشته 164 واحد جدید، توسط یگان حفاظت و تیم های کارشناسی این اداره شناسایی و در مجموع 27 واحد صنعتی به سیستم های فیلتراسیون و تصفیه فاضلاب مجهز شدند که با انجام 43 مورد نمونه برداری از خروجی دودکش ها و فاضلاب واحدهای مستقر در شهرستان، پیگیری های فنی و اجرائی لازم انجام شد.
  رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت اظهار داشت: 388 مورد پاسخگویی به استعلام های واصله از ارگانهای مختلف،68 مورد پیگیری حقوقی تخلفات محیط زیستی از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه محیط زیست شهرستان پاکدشت در سال 1399 بوده است.
سعیدپور در پایان افزود: پیگیری و انجام اقدامات قانونی لازم در راستای بهبود و ارتقاء سطح محیط زیست شهرستان پاکدشت در دستور کار سال 1400 این اداره قرار دارد.


 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
سال 1399  سال جهش تولید